Referencje SWOOD - poznaj polskie firmy meblarskie
SWOOD CAD/CAM

Referencje

Poznaj firmy, które wykorzystują oprogramowanie CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli.

Fabryka Mebli Biurowych MARO jest liderem w tworzeniu wyposażenia dla nowoczesnych wnętrz biurowych. MARO jest synonimem najwyższej jakości i funkcjonalności połączonych ze światowym designem i innowacyjną techniką. Firma od wielu lat jest obecna na rynkach kilkunastu krajów świata gdzie dostarcza m.in. lady recepcyjne, biurka gabinetowe i pracownicze, stoły konferencyjne i seminaryjne, szafy i regały oraz systemy aranżacji przestrzeni biurowych.

Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o. Strona www
Logo Drew-Wood - Referencje SWOOD

Firma Drew-Wood wykonuje schody, parapety, meble, balustrady, drzwi z drewna wielu gatunków w tym z drewna egzotycznego, a także altany, tarasy i domki narzędziowe. Posiada nowoczesny park maszynowy i tym samym oferuje wysoki poziom jakości wykonania. Drew-Wood świadczy kompleksowe usługi począwszy od etapu pomiaru wraz ze stworzeniem projektu i wizualizacji, a skończywszy na montażu.

Drew-WOOD Michał Królewiak Strona www

Firma HOFFER to producent  szerokiego asortymentu mebli. Pracuje na nowoczesnym parku maszynowym, urządzenia sterowane cyfrowo gwarantują dużą precyzję wykonania. Do produkcji mebli używamy zawsze komponentów najwyższej jakości od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Każdy etap powstawania mebli – poczynając od projektowania, poprzez produkcję a na opakowywaniu skończywszy, jest nadzorowany i w pełni kontrolowany przez pracowników firmy.

HOFFER FABRYKA MEBLI Strona www

O-W S.A. to przedsiębiorstwo z branży meblowej, działające na rynku małych i średnich firm jako producent i dystrybutor mebli. Działalność firmy obejmuje produkcję i dystrybucję szaf wnękowych, drzwi przesuwnych oraz podzespołów niezbędnych do prawidłowego montażu mebli. Istotny obszar działalności to usługi z zakresu produkcji mebli i zabudów na wymiar. O-W współpracuje z takim markami jak SWISS KRONO, NEVATO, BLUM, FGV czy HETTICH. Posiada nowoczesny park maszynowy i unikalny system komputerowy, które pozwalają utrzymać optymalne parametry techniczne produktów.

O-W Strona www

Firma Anegre oferuje współczesne rzemieślnictwo na najwyższym poziomie. Od ponad dekady tworzy meble na zamówienie, specjalizując się w produkcji szaf, garderób, kuchni i łazienek. W pracowni meblarskiej Anegre przewodzi jakość i przekonanie, że to właśnie dzięki niej rezultat pracy jest prawidłowy.

Anegre Strona www

Firma ADB Furniture specjalizuje się w produkcji mebli skrzyniowych, montowanych, które charakteryzują się dobrej jakości wzornictwem. Oferta i możliwości produkcyjne obejmują w praktyce nieograniczone spektrum typów mebli przeznaczonych do użytku indywidualnego począwszy od kompletów mebli do sypialni, jadalni, pokoi dziennych, gabinetów skończywszy na meblach do pokoi dziecięcych. Meble ADBFurniture wykonane są z solidnego, litego drewna – w szczególności brzozy, ale również z malowanego MDF. Połączenie najwyższej jakości wykonania, delikatności formy oraz trwałości zapewnia firmie od lat wielu stałych miłośników marki.

ADB Furniture Strona www
Pobierz SWOOD Design za darmo!

Wypełnij formularz i zacznij swoją przygodę z SWOOD

Rozpocznij