Video Blog SWOOD - dzielimy się wiedzą
SWOOD CAD/CAM

Video-Blog

Projektuj meble w 3D – zapoznaj się z filmami SWOOD Design i zacznij projektować meble na wymiar pod indywidualne zamówienia klienta. Zobacz filmy wideo SWOOD CAM i zapoznaj się z możliwościami wytwarzania mebli na maszynach CNC. Projektowanie i produkcja mebli w 3D jest prostsze niż myślisz!

SC. Regał - Wykorzystanie narzędzia SWOOD Center do konfiguracji mebla

Konfiguracja mebla, przedstawienie wariantowości, globalne modyfikacje za pomocą narzędzia SWOODCenter. Przygotowanie modelu pod konfigurator mebli online.

SWOOD CAM 2020 symulacja brylowa | DPS Software

Przedstawienie działania symulacji bryłowej w SWOOD CAM

Projektowanie 3D zabudowy w oprogramowaniu SWOOD Design

Projekt mebla z wykorzystaniem SWOOD Design. Przedstawienie sposobu dodawania poszczególnych formatek, złącz, swoodbox oraz połączenie wykorzystania narzędzi SOLIDWORKS w postaci elementów konstrukcji spawanej.

SWOOD - Komoda do salonu - Dodawanie złączy | Cz. 4/4 | SOLIDWORKS

Ostatnia z części projektowania od zera komody do salonu - dodawanie
złącz pomiędzy formatkami.

SWOOD + SOLIDWORKS Composer | DPS Software Live

Zapis modelu z SOLIDWORKS i SWOOD Design do formatu .smg oraz wykonanie pełnej instrukcji montażu szafki.

SOLIDWORKS SWOOD - projektowanie drzwi | DPS Software Live

Wykorzystanie narzędzia SWOOD Design do projektu drzwi poprzez dodanie elementów ościeżnicy oraz wykorzystanie uprzednio stworzonych SWOODBox okuć drzwiowych.

SOLIDWORKS SWOOD - SWOODBOX | DPS Software Live

Tworzenie element inteligentnego- SWOODBox AVENTOS HK TOP, od pobrania plików CAD do stworzenia w pełni funkcjonalnego okucia przenoszącego obróbkę i dostosowującego się do zadanych parametrów.

SOLIDWORKS SWOOD | DPS Software Live

Pełny opis działania SWOOD. Opis tworzenia modelu również z wykorzystaniem funkcjonalności SOLIDWORKS. Dodawanie paneli, złącz, swoodbox wygenerowanie programów CAM i raportu SWOOD.

SWOOD na YouTube

Zapraszamy na nasz kanał Youtube. Znajdziesz tam filmy, na których dzielimy się wiedza z zakresu projektowania i produkcji mebli w SWOOD CAD/CAM.

Przejdź do YouTube