3DeCon video poradnik - SWOOD CAD/CAM
SWOOD CAD/CAM

3DeCon video poradnik

3DeCon to intuicyjny konfigurator, który umożliwia pełną personalizację produktu przez klienta, wraz z jego wizualizacją „na żywo”.

Narzędzie tworzy plik technologiczny, który może zostać przekazany bezpośrednio do maszyny CNC, co w znaczący sposób skraca zarówno procesy konstruktorskie, jak i produkcyjne.

Obejrzyj video poradnik 3DeCon i zobacz w jaki sposób działa konfigurator produktu online (na przykładzie branży meblarskiej)

Wprowadzenie

Poznaj konfigurator mebli 3DeCon. Oddaj personalizację mebli w ręce klientów i otrzymuj gotowy plik technologiczny do maszyn CNC. Narzędzie dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej, również w wersji mobilnej.

Logowanie (odcinek 1)

Konfigurator mebli 3DeCon to szereg funkcjonalności, która automatyzują personalizowanie mebli i ich późniejszą produkcję. Poznaj intuicyjny panel użytkownika, który dostępny jest poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Konfiguracja (odcinek 2)

Konfigurator mebli 3DeCon wyposażono w rozbudowany panel konfiguracyjny, który pozwala na niemal nieograniczoną personalizację produktów. Zmiana poszczególnych wariantów mebla wpływa na jego cenę, dzięki czemu klient w czasie rzeczywistym otrzymuje interesującą go ofertę.

Koszyk (odcinek 3)

Konfigurator mebli 3DeCon pozwala nie tylko na błyskawiczną i intuicyjną personalizację wybranego mebla, ale również na jego natychmiastowy zakup.